İstanbul Anadolu Yakasında Tekirdağ lezzeti!

Tekirdağ köftesini yemek için artık kilometrelerce yol gitmenize gerek kalmadı. 1953 yılından bu yana sadık kalınan reçetesiyle müşterilerine Tekirdağ Köftesi sunan Özcanlar Köfte; Tekirdağ Sahil, Beyazköy, Çorlu, İstanbul Beylikdüzü Skyport ve Esentepe Astoria’daki şubelerinden sonra İstanbul’daki yeni şubesini Anadolu Yakası Ümraniye’de açtı.

Trakya eti, Tekirdağ usulü hazırlık ve usta işi ızgara ile gönüllere taht kuran Özcanlar Köfte’nin Ümraniye şubesi 650 kişilik kapasiteye sahip. Özcanlar Ümraniye Şubesi, Sadece lezzetli köfteleri ile değil, özel organizasyonlar ve iş toplantıları için multivizyon olanaklarının da bulunduğu özel salonları ile de konuklarının gözdesi olmaya aday. İster iş yemeği, ister aile veya arkadaş yemeği, sadece size özel salonda hizmet alabilirsiniz.

Özcanlar Köftenin sadece Trakya’nın otlaklarında beslenen hayvanların etlerini kullanarak hazırladığı köftelerine hiçbir koruyucu, katkı maddesi; soya veya mekanik kıyma kullanılmıyor. Damaklarınız şenlenirken, sağlığınız da korunuyor.

Özcanlar Köfte Ümraniye’yi ziyaret edenlere, meşhur Tekirdağ Köftesi’nin yanında Trakya’nın ülkemize kazandırdığı eşsiz lezzetlerden Peynir Helvası’nı veya adını Tekirdağ’ın güzel ilçesinden alan Hayrabolu Tatlısı’nı ve Özcanlar’ın günlük yoğurttan üretilen gerçek ayranını denemeden ayrılmamalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ