Hassas ve karma ciltlere yüz temizleme köpüğü

Eau Thermale Avène Mousse Nettoyante Yüz Temizleme Köpüğü; hassas ve karma ciltler için geliştirilmiş hafif köpük formu sayesinde ciltteki makyajı, kiri ve sebum fazlasını (özellikle burun, çene ve alın bölgesindeki) nazik bir şekilde temizler ve cildi tazeler. İçeriğindeki nem veren ajanlar sayesinde cilt dolgun ve sağlıklı görünürken, Avène Termal Su ile yatıştırıcı ve tahriş giderici etki yaratır, cildi rahatlatır.

Karma ciltlerde, T bölgesinin (alın, burun, çene) aşırı yağlanması, bu bölgede siyah nokta ve sivilcelerin oluşumuna neden olabilir. Bu yüzden T bölgesindeki gözeneklerin temiz kalması, sivilce ve siyah nokta oluşumun engellenmesi için çok önemlidir.

Avène Mousse Nettoyante yüz temizleme köpüğü; hassas ve karma ciltlerin, burun, çene ve alındaki parlayan alanları için tavsiye edilir. Ciltteki kiri ve makyajı nazikçe temizler. Sebum fazlasını gidermeye yardımcı olur. Sabun içermeyen nazik formülü ile ciltteki gözenekleri sıkılaştırır. Glutamic acid ile sebum üretimini dengeler. İçeriğindeki nem veren ajanlar sayesinde cilt dolgun ve sağlıklı görünürken, Avène Termal Su ile cilt üzerinde yatıştırıcı ve tahriş giderici etki gösterir. Cildi rahatlatarak ferahlık kazandırır. Normal-karma ciltler için, burun, çene ve alındaki parlayan alanlar için tavsiye edilir. Su ile durulanır.

Kuru ya da nemli cildinizde T bölgesinde yoğunlaşacak şekilde, parmak uçlarınız ile dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve yüzünüzü bol su ile nazikçe durulayın. İhtiyaca göre sabah ve akşam uygulayın. Uygulandıktan sonra cildinizde canlılık, yumuşaklık ve arınmayı hemen hissedeceksiniz.

Avène Mousse Nettoyante Yüz Temizleme Köpüğü Eczane Satış Fiyatı: 150ml 64 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ