Güçlü kadınlar güçlü saçlar

Kadınlar, uzun yıllardır boya, fön ve diğer işlemlerden geçen saçlarını istemeden yıpratır. Eskiden yıpranan saçlardan kurtulmanın tek çaresi kestirmekten geçiyordu. Ancak, son yıllarda markalar saç bakımı için her geçen gün yeni ürünlerini piyasaya çıkarıyor.  Güzelliğinin ışıltısını saçlarına da yansıtmak isteyen kadınlar, kışın yorgunluğunu Professional’ın geliştirdiği yeni BC Fibre Force serisi ile üzerinden atıyor.

Yıpranmış saçları saklamak için kullanılan şapka ya da bereler artık rafa kalkıyor. Schwarzkopf Professional, saç bakımında bir kez daha devrim yaratarak kadınlara saçlarını eski görkemli günlerine ve göz alıcı güzelliğine geri döndürecek bir çözüm sunuyor. Yeni BC Fibre Force, yoğun işlemden aşırı şekilde yorulmuş ve erozyona uğramış saçlara ikinci bir şans veriyor.

BC Fibre Force, yoğun işlemden fazlaca erozyona uğramış saçları bile yeniden yapılandırıyor, güçlendiriyor, uygulamadan on hafta sonra saçı mükemmel güç ve direnç seviyesine getiriyor.

Yeni BC Fibre Force’un içeriğindeki saça özdeş mikronize keratinler, hücre zarı kompleksi içindeki boşluklara derinlemesine işleyerek, yoğun işlemden yıpranmış, erozyona uğramış saçları içten yeniden yapılandırıyor, onarıyor. Maksimum on haftalık kullanımdan sonra saçlar yeniden hayat kazanarak mükemmel güç seviyesine ulaşıyor.

Saçlar için onarıcı bakım…

Yeni BC Fibre Force ile kuaförler şimdi müşterilerine yıpranmış saçlar için mükemmel bir onarıcı bakım sunuyor. Dileyenler evde de yeni ürünü saçlarına uygulayabiliyor.  Ürün serisinde şampuan, sprey krem, kür ve salon kullanımına özel keratin dolgu kürü bulunuyor. Seride bulunan ürünlerin tüm saç tip ve yapılarına uygun olması onu müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren mükemmel bir kür haline getiriyor.

 

BC FIBRE FORCE ŞAMPUAN: 55 TL

BC Fibre Force Şampuan, saçı nazikçe temizliyor, ince telli saçları bile ağırlaştırmadan saça bakım yapıyor.

BC FIBRE FORCE SPREY KREM: 84 TL

BC Fibre Force Sprey Krem, yoğun işlemden yıpranmış ve erozyona uğramış saçların kolay taranmasını sağlıyor ve saç yapısındaki boşlukları keratinle dolduruyor. Saçın içyapısı güç kazanıyor, saç yüzeyi mühürleniyor.

BC FIBRE FORCE GÜÇLENDİRİCİ KÜR: 110TL

BC Fibre Force Güçlendirici Kür, saçtaki yapısal boşlukları içten dolduruyor ve saçı güçlendiriyor. Saça derinlemesine nüfuz ederek saçın iç yapısını onarıyor.

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION