Elixir Ultime, büyüleyici birleşim

2011 yılında Kérastase, formülünün kalbine değerli yağların gücünü koyarak saçlar için vazgeçilmez olanı yarattı:

Elixir Ultimate duyusal bir yolculukla yüksek performansın birleşimi. Dört değerli yağın bir araya geldiği teknoloji mucizesi: Oléo Complexe. Besleyici, koruyucu ve büyüleyici kişiye özel bir ritüel

Bir simgenin doğuşu…

2016 yılında yeni dizaynı ile birlikte Elixir Ultime lüksün doruklarına çıkıyor. Simgesel duruş, yeni lüks ambalaj ile güçlendiriliyor. Yağlarla birlikte kişiye özel güzellik ritüelleri yenileniyor. İleri teknoloji ile geliştirilen büyük buluş ile ilk kez ince telli saçlar için bakım yağı aileye katılıyor.

Elixir Ultime, Camda saklanan hazine

2016 yılında Elixir Ultime yeniden yorumlanıyor ve kristal camda saklanan bir hazine haline geliyor. Elixir Ultime değerli içeriklerini en saf halinde özgürce artık değerli özel üretim kristal cam şişelerde saklıyor. Kristal cam, her zaman lüksün ve el sanatlarının simgesi, tasarımcıların en çok tercih ettiği materyal olmuştur. Bundan dolayı sadece kristal cam Elixir Ultime’i daha da yüceltebilirdi.

Kérastase, simge ürünü için onun karakteristik özelliklerini taşıyan özel bir tasarım geliştirildi. Özel kıvrımları boyun kısmındaki altın halka ile taçlandırıldı.

Elixir Ultime, her kadın için evrensel yağlar

Elixir Ultime – Tüm saç tipleri için bakım yağı, her zaman odak noktası olmuş, Elixir Ultime’in çıkış noktası. Muhteşem bir formül: Oléo-Complexe. Doğada çok nadir bulunan dört değerli yağ argan, kamelya, prekaksi ve mısır filizi birleşimi duyusal bir harman oluşturuyor.

Elixir Ultime – Boyalı Saçlar İçin Bakım Yağı

Ender içerikler saçın parlaklığı için bir araya geldi. Boyalı ve röfleli saçlar için geliştirilen Elixir Ultime, Oléo-Complexe ve Beyaz Çay ile zenginleştiriliyor. Türünün nadide örneği olan bu bitki, doğanın sunduğu en özel antioksidanları içeriyor. Boyalı saçlar korunurken ışık ve parlaklık kazanıyor. Saf parlaklık, gösteriş, hacim; ince telli saç olsa bile…

Elixir Ultime – Çift Fazlı Bakım Yağı

Kérastase’tan ince telli saçlar için geliştirilmiş ilk hacim veren çift fazlı bakım yağı ağırlaşma olmadan yağların muhteşem parlaklığını isteyen kadınlar için yeni güzellik ritüeli. L’Oréal İleri Araştırmaları uzmanlığını bir üst seviyeye taşıyarak ilk kez ince telli saçlar için geliştirilen bakım yağını sunuyor. Bu yeniliğin kalbinde L’Oréal’in star molekülü Intra-Cylane ve değerli yağların birleşimi ile oluşturulan çift fazlı ultra-hafif formül yatıyor. Intra-Cylane saç telinin kalbine işleyip güçlü ve elastik moleküler ağ oluşturarak saça yoğunluk ve hacim verirken, değerli yağlar saçı besliyor.

Bu özel formülün mikro partiküller halinde saça dağılmasını sağlayan özel başlık sayesinde saçlar ağırlaşmadan gösterişli parlaklık ve hacime kavuşuyor.

Elixir Ultime bakım sütü

Günlük bakım olarak geliştirilen hafif formüllü Elixir Ultime bakım sütü ince telli saçlarda bile günlük güzellik bakımının vazgeçilmezi olacak bir ürün. Değerli yağlar, altınsı kremde eriyor, saç ağırlaşmadan bakım etkisi ile çevreleniyor ve ipeksi bir dokunuşla gösterişli parlaklık kazanıyor.

Elixir Ultime Bakım Yağları – 100ml – 130TL*

Elixir Ultime Bakım Sütü – 200ml – 115TL*

Sadece Kérastase Danışman Kuaförleri’nde

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ