Dudaklarınıza sihirli dokunuş!

Yaz sıcaklarına sayılı günler kaldı cildinizi doğru bir şekilde korumak için gerekli hazırlıkları yaptınız mı? Size dudaklarınızın yaz boyu güzel görünmesi için eğlenceli bir önerimiz var. Flormar’dan sıcak yaz aylarında dudaklarınızın kuruyup çatlamasını önlemenin en şımartıcı ve eğlenceli yolu “Care4Lips” dudak bakımı! Yoğun meyve aromalı kokusuyla taze meyveleri yaz boyunca dudaklarınızda hissettirecek “Care4Lips” ile hem ışıltılı hem de bakımlı dudakların keyfini çıkarın.

Care4Lips’den dudaklara sihirli dokunuş!

Dudak bakımı trendine yeni bir soluk getiren Flormar, Care4Lips’in yoğun nemlendirme özelliği ve SPF 15 koruma faktörü sayesinde dudaklarınızı güneşin zararlı ışınlarından korurken, pürüzsüzleştirici etkisi ile çekici ve kusursuz dudaklara sahip olacaksınız.

Kakao ve shea yağları ile zenginleştirilmiş yapısı ile “Care4Lips” bu yaz çantanızın vazgeçilmezi olacak!

Flormar’ın Wild Fruits, Watermelon Milkshake, Bite Me Apple, Caramelbar, Strawberry Marmelade, Sweet Tangerine gibi renkli ve eğlenceli meyve isimlerin yanı sıra iştah açıcı kokulara sahip olan sıcak ve sevimli Care4Lips koleksiyonuyla bakımlı dudakların sırrını yakalamak için vakit kaybetmeyin!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ