Doğal bronzluğa ne dersiniz?

Kadınlar bronz görünmek için artık yaz aylarını beklemiyor. Bakımlı bir görünüm için kış aylarında da hafif bronz bir ten oldukça dikkat çekici. Bronz görünmek için saatlerce güneşin altında kalmak ya da yapay ışınlarla maruz kalmak yerine aynı etkiyi makyajınızla yakalamaya ne dersiniz?

Bronzlaşmak için kısa sürede uygulayabilmeniz için size bir önerimiz var. Make Up For Ever PRO Bronze Fusion ile yaz aylarında tatile gidemeyen kadınlar doğal bronzluğu yakalayabilir.

PRO Bronze Fusion, kompakt jel yapısı ve suya dayanıklı özelliğiyle uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. Ürün hafif yapısıyla yaz sıcaklarında cildinizde ağırlık hissettirmiyor. Altı farklı renge sahip olan PRO Bronze Fusion’ın parlak ve mat seçenekleri bulunuyor. Göz alıcı bir parlaklığa sahip olmak isteyenler ışıltılı formu, doğal bir bronzluk isteyenler ise mat görünümlü ürünü tercih edebilir.

Aynı zamanda PRO Bronze Fusion Kabuki Fırça, PRO Bronz serisi için özel olarak üretildi. Bu fırça ürünü cilnize rahat ve kolayca uygulamanızı sağlıyor.

Tavsiye edilen satış fiyatları:

Pro Bronze Fusion, 108 TL

Pro Bronze Fusion Kabuki Fırça, 87 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ