Dirty Works’ten ciltlere kış bakımı

Dirty Works’ün yeni ürünleri Gratis’lerde satışa sunuldu. Kış aylarında cildin maruz kaldığı dış etkenler nedeni ile artırılması gereken bakımlar için ürün gamını genişleten Dirty Works, kompakt bir bakım seçeneği ile kolay ve etkili bir sonuç garanti ediyor.

İlk adım olarak cilt temizliğinin önemini ön plana çıkaran Dirty Works, bu temizlik için üçlü etki içeren misel temizleme suyunu öneriyor. Misel teknolojisi ile geliştirilen Dirty Works Temizleme Suyu ciltteki kiri ve makyajı mıknatıs etkisi ile temizleyerek ardından içeriğindeki Hyalüronik Asit ile yoğun nemlendirme sağlıyor. Dirty Works Temizleme Suyu’nun içeriğinde bulunan Amber Çiçeği özü ise cildin doğal ışıltısının geri kazanılmasına yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan ve parfüm içermeyen 200 ml Dirty Works Temizleme Suyu 23,50 TL’den satışa sunuluyor.

Cilt temizliği ardından bakımı tamamlamak için 8 etkiyi tek üründe toplayan Dirty Works, mucize serum ile daha genç görünümlü ciltler vaad ediyor. Cilt sıkılığını iyileştirme, aydınlatma, ciltteki su eksikliğinin giderme, cilt tonunu eşitlenme, ince çizgileri doldurma, kırışıklıklarda azalma, kolajenleri harekete geçirme ve pürüzsüz cilt dokusu sağlama özelliklerini bir arada bulunduran mucize serum; cildin dokusunu iyileştirmekle kalmayarak, hidrat ve kolajen üretimini de derinden teşvik ederek ince kırışıklık ve ince çizgileri dolduruyor. Yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olduğu bilinen E vitamini ile etkili kırışıklık yumuşatma etkin maddelerini harmanlayan 30 ML boyundaki Dirty Works 8’i 1 arada mucize serumun satış fiyatı ise 34,90 TL.

Dirty Works, cilt bakımının ardından son olarak göz çevresini de rahatlatmak için salatalık özlü soğutucu göz pedlerini öneriyor. Aloe Vera ile zenginleştirilen, önceden nemlendirilmiş, yatıştırıcı özelliğe sahip Dirty Works göz pedleri göz altında oluşan şişlik ve halkaların giderilmesinde etkili bir çözüm sunuyor. 10 çift içeren Dirty Works göz pedleri 23,50 TL’den satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ