Cildinizi aloa vera ile nemlendirin!

 

Kış mevsimi bir anda geldi. Kışlıklarınız gardırobunuzdaki yerini almış olabilir. Peki, cildiniz kışa yeterince hazır mı? Aloa veranın insan vücuduna faydalarını şüphesiz biliyorsunuz. Cildinizin kışın da nemli bir görünüm kazanması için Herbalife Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu her an yanınızda olmaya aday.

Cildinizi korumak için gösterdiğiniz özeni sadece yazın değil kış aylarında da devam ettirmeniz gerekiyor. Yaz aylarında güneşe maruz kalan cildiniz, kış aylarında da soğuk havayla temas etmesi nediyle kurur ve nemini kaybeder. Soğuyan havalarla birlikte kuruyan ve çatlayan cildiniz için kullandığınız ürünlerin içerikleri de oldukça büyük bir önem taşıyor. Sert hava şartları, rüzgar ve aniden bastıran yağmurlar vücudumuzun daha hızlı nem kaybetmesine ve kurumasına zemin hazırlıyor. Ferahlatıcı kokusu ile Herbalife Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu cildimizin nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Kış mevsimi sizi korkutmasın

Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu’nun içeriğindeki Aloe Vera ve Afrika Karite Yağı ile  uzun süreli nemlendirme için nemi hapsediyor. Sülfat ve paraben içermeyen formül sayesinde cildiniz nemli bir görünüm kazanıyor.  Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu ferahlatıcı kokusuyla da dikkat çekiyor.

Herbalife Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu’nun önerilen satış fiyatı 30 TL’dir.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ