Cildinize detox etkisi yaratan ikili

Caudalie, cildinizde detox etkisi yaratıyor. Caudalie’nin Instant Detox Mask ve  Polyphenol C15 Overnight Detox Oil, şehir yaşamının stresine maruz kalan ciltlere eşsiz bir bakım sunuyor. Haftada 2 kez uygulama ve birkaç dakika dinlenme ile ciltte birikmiş toksin ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Instant Detox Mask

Üzüm Posası

Caudalie ilk defa cilt bakım ürünlerinde üzüm posasını antioksidan Polifenoller ve drenaj etkili aktif içeriklilerle birlikte kullandı. Sonuç eskisinden de mükemmel! Üzüm posası cildi serbest radikallere karşı koruyor, cildi derinlemesine temizliyor ve drenajı aktif hale getiriyor.

Pembe Kil ve Kahve

Pembe kil ciltteki toksinleri emer ve gözenekleri arındırıyor. Antioksidan etkiye sahip kahve ekstresi pembe kilin arındırma etkinliği arttırıyor.

8 Esansiyel Yağdan Oluşan Fito Aromatik Kokteyl

Lavanta, bergamot, papatya, adaçayı, selvi, maydanoz, mür ve sandal ağacı kokteyli cilde yenileyici, yatıştırıcı ve arındırıcı etki sunuyor.

Uygulama: Haftada 2 kez cildinizi temizledikten ve kuruladıktan sonra yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayın. 5-10 dakika beklettikten sonra su ile yıkayın. Maske sonrası günlük bakım ürününüzü yüzünüze uygulayabilirsiniz. Daha derinlemesine detoks etkisi için maskeye 3 damla Polyhenol C15 Detoks Etkili Gece Bakım Yağı ekleyebilirsiniz.

Instant Detox Mask (75 ml)

Fiyat: 109 TL

Polyphenol C15 Overnight Detox Oil

Bu doğal kokteylin formülünde yer alan 5 esansiyel yağ ve 3 bitkisel yağ geceleri hücre yenilenmesini tetikler ve ciltteki toksinleri ve çevresel faktörlerin gün boyunca oluşturduğu hasarı ciltten atıyor. Detox etkisi almış cilt sabahları ışıldar ve tazelenir. En mat ciltler bile anında ve uzun süre boyunca canlanır.

Kuru yağın dokusu cilt ile uyumludur, cilt tarafından anında emilir ve yağlı bir his bırakmaz. Esansiyel yağların rahatlatıcı kokusu portakal çiçeği ve lavanta notaları taşıyor.

Polyphenol C15 Overnight Detox Oil (30 ml)

Fiyat: 135 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ