Avon, Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde

Avon, 12-13 Aralık tarihlerinde, dünyaca ünlü markaların ve butik tasarımcıların katıldığı Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde… Bu yıl Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek etkinlikte katılımcılar, yılbaşına özel, yepyeni bir Avon alışveriş deneyimi yaşayacaklar.

12-13 Aralık tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde Avon da yerini aldı. Dünyaca ünlü yüzlerce marka ve butik tasarımcının katıldığı etkinliğe binlerce ziyaretçi katılıyor. Yılbaşı ruhunun doyasıya yaşanacağı iki gün boyunca devam edecek alışveriş günlerinde katılımcılar, en çok sevilen Avon ürünlerini markanın standında deneme  ve satın alma fırsatı elde edecekler.

Canlı, neşe dolu ve enerjik Avon Life Colour

Efsanevi moda tasarımcısı Kenzo Takada tarafından Avon için özel tasarlanan Life Colour parfüm hem kadınlara hem de erkeklere içlerindeki enerjiyi ortaya çıkartacakları iki farklı koku sunuyor. İlhamını tasarımcısının yaşama sevinci ve boyun eğmeyen kişiliğinden alan enerjik parfümün lansmanı için Kenzo Takada, Türkiye’nin en büyük moda şöleni İstanbul Fashion Week’e katılmıştı. Çiçeksi kokusunun özünde canlandırıcı manolya, armut ve frambuaz taşıyan Avon Life Colour Kadın Parfümü, oldukça şık bir tasarıma sahip olan şişesiyle de dikkat çekiyor. Life Colour Erkek Parfümü ise harekete geçiren limon, vetiver ve manolya özlerinden oluşuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ