Evde sağlıklı cilt bakımı

Güneş henüz etkisini kaybetmese de cildimiz yeni bir mevsime geçiş yaptığımızın sinyallerini almış durumda. Yaz aylarında güneş, deniz, havuz suyuna maruz kalan cildimizi şimdi yeniden onarma zamanı geldi!

Pandemi döneminde olmamız nedeniyle hepimiz evde gerçekleştirebileceğimiz bakım ritüellerini uygulamaya başladık. Ancak bu dönemde herkesin doğru ürünleri uygun şekilde uygulaması gerekiyor.

Sinoz yerli kozmetik markası, evde profesyonel bakımın temel ürünleri olan yüz yıkama jeli, maske, arındırıcı tonik, leke kremi, göz kremi ve C vitamini serumu ile cilt temizlik ve bakımını bir arada sunuyor.

Sinoz Yüz Temizleme Jeliile temizlenen cilt Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi ile diplerde kalan yağ ve kiri temizliyor. Sinoz Arındırıcı Tonik ile son dokunuşun gerçekleştirildiği profesyonel cilt bakımı sağlanıyor.

Sinoz Göz Çevresi Kremi, kafeinden gelen aydınlatıcı ve kırışıklık karşıtı denge ile ışıltılı bakışlara, Pentavitin ve B3 Vitamini ile göz çevresinin neme doymasına yardımcı oluyor.  

Sinoz, leke kremi ile de krem formda leke önleme ve cildi nemlendirme avantajı sağlıyor. Meyan kökü ve C vitamini ile cilde aydınlık ve tek ton görünüm kazandıran Sinoz Leke Kremi içeriğindeki pentavitin ile yoğun nem desteği sağlıyor.

Sinoz %10 C Vitamini Serum, içeriğindeki yoğunlaştırılmış yüzde 10 C vitamini sayesinde cilt ile çevresel faktörler arasında bariyer olarak, canlı görünümün korunmasını sağlıyor.

Sinoz Leke Kremi PSF Fiyatı: 139 TL

Sinoz %10 C Vitamini Serum PSF Fiyatı: 159 TL 

Sinoz Göz Çevresi Kremi PSF Fiyatı: 99 TL

Sinoz Yüz Temizleme Jeli PSF Fiyatı: 29 TL

Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi PSF Fiyatı: 109 TL

Sinoz Arındırıcı Tonik PSF Fiyatı: 39 TL

Yazar Hakkında

İlginizi çekebilir

Yorum yaz